ZAMANLAR

Dacia Plan

Düşük taksit avantajları ile bir üst model ya da versiyona çok daha kolay erişebilirsiniz.

Kiralar kadar kolay Dacia sahibi olun!

Dacia’nızı yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda ise esnek ödeme seçenekleri ile son bir toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Düşük taksit avantajları ile bir üst model ya da versiyona çok daha kolay erişebilirsiniz. Aracınızı vade sonunda değerine ve kolaylıkla yeniler, hep yeni bir Dacia’nın keyfini sürersiniz.

Dacia plan bir bireysel taşıt kredisi olup, aracınızın mülkiyeti tamamen size aittir. Dacia’nızın trafik kayıtlarına tesis edilecek e-rehin ile teminat altına alınacaktır. Yasal düzenlemenin öngördüğü maksimum kredi tutarı; fatura tutarının 100.000TL.na kadar olan kısmı için %70, aşan kısmının %50’sidir. Vade sonundaki toplu ödeme tutarı, aracınızın geri alım tutarı olup, fatura tutarının %40 – %55’i aralığında size özel belirlenecektir.

Dacia planın taksitlerini de klasik taşıt kredilerinde olduğu gibi anlaşmalı olduğumuz bankaların (Akbank ‘masrafsız’, İş Bankası, Garanti Bankası) yaygın şube ağı ve Ptt aracılığıyla toplam beşbini aşkın noktada ödeyebilirsiniz.

(*) hasar tespiti Yetkili Satıcımızca görevlendirilecek uzmanlarca yapılacaktır.